Ocieplenia budynków

Ocieplanie budynku to kilkuetapowy proces, który wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i rzetelności. W przeciwnym razie błędy popełnione podczas tego typu prac, wcześniej czy później dadzą o sobie znać. Żeby nie martwić się o to, czy dom lub budynek biurowy został prawidłowo ocieplony, warto podjąć współpracę właśnie z naszą firmą. Jesteśmy najlepsi nie tylko dlatego, że stosujemy wysokiej jakości materiały i sprzęt, ale przede wszystkim dlatego, że wiemy dokładnie jak postępować na każdym etapie ocieplania budynku. Przede wszystkim zawsze należy zapoznać się z dokumentacją projektową i postępować zgodnie z jej zaleceniami. Ważne jest również to, aby dobrze oraz dokładnie przygotować podłoże, bo wpływa to na właściwą przyczepność elementów ocieplenia. Ściany powinny być wyrównane, zagruntowane oraz zabezpieczone przed działaniem grzybów czy pleśni. Dopiero wtedy można montować na nich termoizolację w postaci płyt z wełny mineralnej czy styropianu. Na tym etapie liczy się każdy szczegół – wybór terminu przeprowadzania prac, dobranie wysokiej jakości materiałów oraz odpowiedniego kleju, równe i dokładne przyklejanie kolejnych elementów. W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie dodatkowego mocowania termoizolacji za pomocą kołków. Następnie wykonuje się warstwę zbrojącą z włókna szklanego, która ma zabezpieczać płyty wełniane czy styropianowe. Istotna jest tu staranność i dokładność, a także jakość siatki zbrojącej. W końcu przychodzi czas na tynkowanie. Zanim wybierze się tynk, trzeba zastanowić się jaki jego rodzaj powinno się zastosować w przypadku zamontowanej izolacji. Potem można pomalować elewację.
Fachowcy, którzy pracują w naszej firmie znają dobrze specyfikę każdego kolejnego kroku ocieplania budynku. Wykonywane przez nich czynności są przemyślane, a w związku z tym osiągają znakomite efekty, jeśli chodzi o skuteczność i trwałość montowanych systemów ociepleniowych. Dzięki naszej współpracy z hurtowniami budowlanymi, możemy zaoferować Państwu możliwość wykorzystania najlepszych materiałów termoizolacyjnych i warstw zbrojących w atrakcyjnych cenach. Przyjmujemy zlecenia polegające wyłącznie na zamontowaniu ocieplenia, ale zajmujemy się też kompleksowymi usługami remontowo-budowlanymi.

Działamy na terenie całego województwa lubuskiego. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby z Zielonej Góry i nie tylko. Zapewniamy, że ocieplimy Państwa dom czy biuro dokładnie, szybko i niedrogo.

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.