Podwieszanie sufitów

Zazwyczaj wyjątkowo ciekawe pomysły dotyczące wykończenia oraz aranżacji wnętrz, wymagają sporo pracy i są czasochłonne. Tak jest również w przypadku sufitów podwieszanych. Jednak wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a chętnie przyjmiemy tego typu zlecenie – jeżeli tylko dotyczy Zielonej Góry lub innej miejscowości województwa lubuskiego.

Sufity podwieszane można montować w mieszkaniach, domach, biurach, salach konferencyjnych, czyli właściwie wszędzie, gdzie klient sobie tego życzy. Najpierw przygotowuje się ruszt, a następnie trzeba przymocować do niego płyty gipsowo-kartonowe. Czasami stosuje się również inne rozwiązana, ale użycie regipsów jest najbardziej popularne. Jeśli chodzi o stelaż, należy dopasować go do wielkości, a także do kształtu pomieszczenia. Najpierw trzeba dobrze je wymierzyć i zaplanować ilość potrzebnych materiałów. Dzięki naszemu doświadczeniu nie sprawia nam to żadnego problemu, w związku z tym już na samym początku współpracy z klientem, możemy przedstawić mu koszty oraz czas trwania prac.
Ruszt buduje się z profili stalowych lub drewnianych, a kiedy jest gotowy można przykręcić do niego płyty gipsowo-kartonowe i odpowiednio wykończyć całość. W podwieszanym suficie dość często umieszcza się oświetlenie. Poza tym jest to dobry sposób, aby zasłonić nierówny, popękany i mało estetyczny sufit czy ukryć kable lub rury. Jeśli zastosuje się specjalne płyty oraz izolację akustyczną, podwieszany sufit skutecznie wyciszy wszystkie dźwięki dobiegające z mieszkania czy biura znajdującego się nad nim. Czyli jest to rozwiązanie zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Oczywiście niezbędnym warunkiem jest tutaj właściwe i solidne wykonanie. Osoby zatrudnione w naszej firmie, posiadają umiejętności i doświadczenie, dzięki którym mogą być Państwo pewni, że montowane przez nas sufity podwieszane są trwałe, bezpieczne oraz efektowne. Jeśli tylko zastanawiacie się nad zamontowaniem płyt gipsowo-kartonowych pod sufitem, w celu poprawienia wyglądu pomieszczenia lub z przyczyn bardziej pragmatycznych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Samodzielne wykonywanie sufitu podwieszanego może okazać się dosyć skomplikowane i zbyt męczące. W związku z tym lepiej powierzyć je fachowcom, zwłaszcza jeśli mają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i proponują korzystne ceny – tak jak my!

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.