Systemy sterowania inteligentnym domem

Decyzja o montażu inteligentnego systemu sterowania domem znacznie poprawia komfort życia. Bardzo istotne jest również to, że staje się ono bardziej oszczędne i bezpieczniejsze. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani takim rozwiązaniem, zapraszamy do kontaktu z nasza firmą. Możemy doradzić jaki system warto wybrać oraz fachowo go zainstalować. Najlepiej zaplanować montaż systemu inteligentnego domu jeszcze zanim zostanie on zbudowany. Wówczas zostanie to uwzględnione w pierwotnym projekcie instalacji elektrycznej. Nasza firma posiada w swojej ofercie budowę domów pod klucz i chętnie realizujemy rozwiązania dotyczące zintegrowanego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją, żaluzjami, roletami czy sprzętem audio/video. Jednak oczywiście tego typu systemy instaluje się również w gotowych domach czy mieszkaniach. Po zamontowaniu wszystkich elementów inteligentnej instalacji, można zaprogramować jej działanie lub zmieniać w dowolnym momencie wybrane ustawienia, korzystając z telefonu, tabletu czy laptopa. Dzięki temu będąc nawet bardzo daleko od domu dba się o odpowiednią temperaturę czy oświetlenie, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Warto wiedzieć o tym, że istnieje możliwość zintegrowania instalacji sterowania inteligentnym domem z systemem alarmowym. Poza tym często bierze się też pod uwagę czujniki, które szybko wykryją dym, a także inne zagrożenia – na przykład, że żelazko nie zostało odłączone od prądu lub że drzwi nie są zamknięte.
Systemy sterowania inteligentnym domem mają mnóstwo zalet praktycznych. Niezwykle istotne jest również to, że dzięki nim można czuć się spokojnie i cieszyć się swobodą korzystania z różnych funkcji. To, że zapomni się o wyłączeniu jakiegoś urządzenia, włączeniu ogrzewania czy zamknięciu okna, nie będzie już żadnym problemem. Jeśli interesują Państwa informacje na temat wszystkich możliwości jakie dają inteligentne instalacje, kosztach związanych z ich montażem, a także naszych kwalifikacji i doświadczenia w tym zakresie, bardzo chętnie spotkamy się z Wami. Świadczymy nasze usługi na terenie Zielonej Góry oraz całego województwa lubuskiego. Gwarantujemy, że jeśli zdecydujecie się Państwo na nie, będziecie zadowoleni zarówno z funkcjonowania inteligentnego systemu, jak również przebiegu współpracy z naszą firmą.

Zawsze przykładamy dużą wagę do tego, żeby jej warunki były przejrzyste, a wykonując zlecenie kierujemy się tym, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i oferujemy atrakcyjne ceny.

Mają Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.