Dlaczego nasza firma?

Zespół na który składa się nasza firma to specjaliści którzy zdobywali swoje doświadczanie za zachodnią granica a dziś wdrażają standardy jakości w Polsce.

Jesteśmy kreatywni

Kilkanaście lat doświadczenia w branży pozwala nam proponować Państwu rozwiązania, które są nie tylko najkorzystniejsze w ramach realizacji danego projektu, ale również ciekawe i wyjątkowo estetyczne.

Dotrzymujemy umów

Rekomendacje naszych klientów są dla nas priorytetem. Wywiązujemy się ze wspólnie ustalonych założeń – jesteśmy rzetelnym kontrahentem.

Korzystne ceny

Posiadamy zniżki w hurtowniach budowlanych, dysponujemy najlepszym sprzętem oraz wdrażamy najnowsze technologie. Dzięki temu pracujemy szybciej, a tym samym taniej.

Transport po naszej stronie

Posiadamy flotę pojazdów transportowych, w związku z tym nie musicie Państwo myśleć o transporcie materiałów budowlanych z hurtowni.

Jak to robimy?

Jak wiadomo podstawą funkcjonowania każdej firmy jest odpowiednie zarządzanie, które wpływa na optymalizację procesów logistycznych oraz kosztów. Nasza kadra zarządzająca to osoby z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu rożnego typu przedsiębiorstwami. Mamy wdrożone najnowsze systemy zarządzania projektami, co wpływa na skuteczne ich planowanie i realizowanie, a także na jakość świadczonych usług.

  • Międzynarodowe doświadczenie
  • Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy
  • Wsparcie przed i po remoncie
  • Pracujemy na 2 zmiany
  • Korzystamy wyłącznie z najlepszych narzędzi.

W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy podchodzą do swojej pracy rzetelnie, sumiennie i z należytym zaangażowaniem. Zanim przystąpią do pracy, chcą przede wszystkim poznać Państwa oczekiwania, potrzeby i gust. Właśnie dzięki temu dotychczasowi klienci są tak zadowoleni z efektów naszej pracy. Oczywiście niezwykle ważne jest tu również fachowe wykonanie projektu, korzystanie z wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych metod i parku maszynowego oraz dbanie o to, aby wszystkie etapy współpracy były dla Państwa możliwie jak najbardziej komfortowe. Każde zlecenie jest dla nas ważne, a praca nad nim daje nam podwójną satysfakcję – osobistą oraz związaną z zaspokojeniem Państwa wymagań i pragnień. Zachęcamy do tego, aby dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

8

lat doświadczeń


46

prac remontowych


16

współpracujących hurtowni


9

osób w zespole