Jak pracujemy?

how_it_works_11

Przejrzyste warunki współpracy

Uważamy, że udana współpraca pomiędzy klientem i firmą, to podstawa dobrze zrealizowanej usługi. Żeby była możliwa konieczne jest ustalenie jasnych zasad dotyczących sposobu działania, przepływu informacji, terminów oraz płatności. Zawsze robimy to już podczas wstępnych rozmów z klientem. Zależy nam, żeby każda osoba, która decyduje się na nasze usługi, była zadowolona nie tylko z efektu końcowego, ale również z całej współpracy. Jeśli jej warunki są przejrzyste, wówczas staje się znacznie bardziej komfortowa dla obu stron.

Rozmawiamy o oczekiwaniach

Dobrze wiemy, że aby spełnić wszystkie oczekiwania klienta, trzeba przede wszystkim porozmawiać z nim o tym, jak wyobraża sobie swój dom czy biuro. Zawsze staramy się zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i preferencje. Każdy projekt traktowany jest w indywidualny sposób, bo tworzymy go z myślą o konkretnym kliencie. Jego pomysł to dla nas główna inspiracja, a projektowanie polega przede wszystkim na szukaniu rozwiązań, dzięki którym uda się go jak najlepiej zrealizować.

how_it_works_22
how_it_works_33

Proponujemy różne rozwiązania - wybieramy najkorzytniejsze

Kiedy planuje się budowę lub remont domu czy biura, można zastosować różne rozwiązania, więc trzeba podjąć wiele ważnych decyzji. Dzięki współpracy z naszą firmą można liczyć na rzetelną pomoc i fachowe porady. Posiadamy długoletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i remontowaniu rozmaitych obiektów, w związku z tym wiemy, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej w danym przypadku. Zaufało nam już wielu klientów, o czym świadczą liczne realizacje oraz rekomendacje.

Przedstawiamy kosztorys i ustalamy metodę rozliczeń

Zanim przystąpimy do realizacji prac, klient otrzymuje pełny kosztorys, dotyczący wszystkich etapów prac. Następnie gwarantujemy nie tylko solidne i fachowe ich wykonanie, ale również dbałość o to, aby nie przekroczyć ustalonego z góry budżetu. Od razu umawiamy się też z klientem kiedy i w jaki sposób będzie płacił, tak aby było to dla niego wygodne, a jednocześnie umożliwiło nam swobodne kontynuowanie prac. Oferujemy profesjonalne usługi przy bardzo korzystnych cenach.

4